Sanal Ağ

İnternet bağlantısının bulunmadığı ya da mevcut bağlantıların yetersiz geldiği noktalara, Sanal Ağ hizmetimiz ile yüksek kapasiteli, noktadan noktaya internet sağlıyoruz.

YARARLARI : Sizin için oluşturduğumuz Sanal Ağ içerisinde, simetrik yüksek kapasiteli internet kullanımı gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca hizmet kapsamında, dilerseniz noktadan noktaya güvenli bağlantı sağlayabileceğiniz ve yalnızca size hizmet verecek olan tek kanallı internet bağlantısına sahip olabilirsiniz.

KİMLER İÇİN ÖNERİLİR ?

Bu hizmetimiz, yüksek hat ihtiyacı olan veya güvenli bağlantı ihtiyacı olan işletmeler için önerilmektedir.

MAİL ANTİSPAM GATEWAY

"Herhangi bir lokasyonda bulunan maillerinizi basit bir yapılandırma ile Spam Koruma sistemimize dahil ederek, gereksiz e-maillerden kurtulmanızı sağlıyoruz!"

YARARLARI: Mail AntiSpam Gateway ürünümüz, sistemlerimizde karşılanan MX ( Mail Exchanger ) noktasında, size ulaştırılmaya çalışılan ve global olarak spam kabul edilen göndericilerin / e-postaların size ulaşmasını engeller.
Hizmetimiz, kirli mail trafiğini MX noktasında engelleyerek, yalnızca gerçek göndericilerden gönderilen postaların size ulaşmasını sağlar. Gereksiz e-postalardan kurtararak yalnızca işiniz ile ilgili e-postalar almanızı sağlar. Antivirüs desteği ile, zararlı içeriklerden korunmanızı sağlar.

CLOUD FİREWALL

Genişleyebilir ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verebilecek şekilde dizayn edilen Cloud Firewall servislerimiz, Layer 7 seviyesine kadar koruma hizmetlerini karşılayacak niteliktedir.

NASIL ÇALIŞIR?

Firewall ürünümüz sisteminiz için devreye girdiğinde, 24-48 saat aralığında trafiğinizi transparan olarak dinleyerek istekleri analiz eder ve öğrenir. Bu süreçte öğrenilen kriterleri, sistem devamlılığında baz alarak anormallik algılama sistemi için veritabanı olarak kabul eder. Bu algoritma ile, servislerinize ulaşan anormal düzeyde ki erişimleri analiz ederek, temiz internet ve gerçek kullanıcı trafiğini servislerinize ulaştırır.

YARARLARI: Uygulama analiz ve etkileşimi ile olası tüm ataklara karşı sistemlerinizin güvenliğini sağlayan Firewall ürünümüz, transparan çalışma ve öğrenme kabiliyeti sayesinde olası atakları analiz ederek engeller.

ANTİ-DDOS HİZMETİ

DDOS ( Distrubuted Denial of Service ) atakları, hedef sistemleri geçici veya süresiz olarak aksatarak, kaynakların doldurulması sonucunda gerçek kullanıcılar tarafından erişilemez hale getirilmesini hedefleyen siber saldırı türüdür. Korumasız sistemlerin, istek analiz ve engelleme mekanizmaları bulunmadığından olası ataklarda servis veremez hale gelmesi kaçınılmazdır.

YARARLARI: Altyapımızda barındırdığımız Anti-DDOS yeteneğine sahip cihazlarımız sayesinde, 800 Gbit/sn koruma kapasitemiz bulunmaktadır. Cihazlarımız olası atak senaryolarına anlık tepki vererek, yalnızca arındırılmış temiz kullanıcı trafiğinin servislerinize ulaşmasını sağlar.

VPN HİZMETİ

Noktadan noktaya güvenli erişimler için VPN hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

YARARLARI: Bu hizmetimiz sayesinde, lokasyon ve bağlantı bağımsız olarak, tek bir noktadan internet çıkışı yapıyormuş gibi güvenli SSL VPN bağlantısı gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm işletim sistemleri ve mobil cihazlar ile uyumlu, kurulumu basit agentlar sayesinde, dakikalar içerisinde güvenli, noktadan noktaya bağlantı sağlayabilirsiniz.