HAKKIMIZDA

Yeni Çözümler Üretiyoruz

İlk faaliyetine 2011 yılında İngiltere'de başlayan Codit, gelişen teknolojiyle beraber daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturabilmek için, müşterilerine üstün teknoloji, yüksek hizmet kalitesi ve dinamik, çevik personeli ile hizmet vermektedir. Codit ’in ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı çalışmayı ve verimliliği merkez alan bir yönetim anlayışı yer almaktadır. Türkiye’de sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağını hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendirmeye çalışan Codit, standartları belirleyen, keşfederek ilerleyen küresel bir oyuncu olma vizyonuyla, ülke ekonomisine faydalı olacağına inandığı iş birliği fırsatlarını araştırmaya devam etmektedir.

Codit 2017’de başlayarak ve dönemin temel teknolojileri olan ses ve veri çözümleri ile bulut sunucu alanında çok uluslu şirketlere operasyonel destek ve satın alma hizmetleri vermeye başladı. Almanya ve Balkan ülkeleri başta olmak üzere dünyanın bir çok yerinde olan ortaklıkları sayesinde hem ihracat hem de ithalat yapmaya başladı.

Uzun yıllardır bir arada çalışan kemik kadrosunu güçlendirerek, bu kapsamda birçok global şirkete IT altyapılarının tasarımı ve denetlenmesi konusunda çözümler geliştirdi. Teknolojik trendleri takip ederek, müşterilerinin iş süreçlerine entegre etmek için çalışan Codit, BT dünyasındaki hızlı değişimin takipçilerinden oldu. Buna paralel olarak yeni teknolojilerin getirdiği yeni tehditlere karşı da müşterilerini koruma görevini üstlenen Codit, bilgi güvenliği alanındaki çalışmalarına hız verdi. Siber güvenlik farkındalığını artırmak, altyapı sistemlerini tehditlere karşı hazır hale getirmek için çözümler üretmeye başladı. Codit, bugün deneyimli kadrosu ve 500’ü aşkın mutlu müşterisiyle, Türkiye’nin dört bir yanında yerinde destek hizmetleri sağlayan uzman saha ekipleri ve ilk günden beri temel hedefi olan müşterilerinin IT operasyonlarını verimli hale getirme misyonuyla çalışmalarına devam ediyor.

Codit Teknoloji, 500’ün üzerindeki Firmaya BT çözümleri üreten, müşterilerinin teknolojik BT altyapısını ve sistem güvenliğini, rekabetçi maliyet ve bağımsız marka hizmet anlayışıyla en üst seviyeye taşıyan, veri merkezi işletmeciliği, erişim servisleri ve cloud sunucu alanında katma değerli servisler sunmak amacıyla kurulmuş genç, uzman ve yenilikçi ekibiyle birlikte üst düzey teknolojiyi iş dünyasının hizmetine sunan bir teknoloji şirketidir. Codit, müşterileri için değer üreten, geleceğe ışık tutmalarını sağlayacak stratejik ve sektörel BT çözümleri üreterek teknolojik dönüşümlere firmaları hazırlar!

İLKELERİMİZ

 • 1
  Gelişme göstererek sürekli büyümek

 • 2
  Sektördeki yenilikleri müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre optimize etmek

 • 3
  Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre en uygun hizmeti maksimum verimlilik ilkesi ile sunmak

 • 4
  Kaliteli hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak