HAKKIMIZDA

Yeni Çözümler Üretiyoruz

Codit Teknoloji, müşterileri için stratejik ve sektörel BT çözümleri üreterek müşterilerin gerçek potansiyellerini keşfetmelerini ve üst düzeye taşımalarını sağlayan yenilikçi bir teknoloji firmasıdır. Codit, rekabetçi maliyet ve bağımsız marka hizmet anlayışıyla, veri merkezi işletmeciliği, erişim servisleri, cloud ve sunucu alanında katma değerli servisler sunmak amacıyla kurulmuş genç, uzman ve yenilikçi ekibiyle birlikte üst düzey teknolojiyi iş dünyasının hizmetine sunar. Codit ’in ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı çalışmayı ve verimliliği merkez alan bir yönetim anlayışı yer almaktadır.

Türkiye’nin her yerinde sunduğu hizmet, bilgi ve iş birliği ağını hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendirmeye çalışan Codit, standartları belirleyen, keşfederek ilerleyen küresel bir oyuncu olma vizyonuyla, ülke ekonomisine faydalı olacağına inandığı iş birliği fırsatlarını araştırmaya devam etmektedir.

Misyon
Vizyon
Codit Teknoloji, gelişen teknolojiyle beraber müşterilerine en iyi teknolojik deneyimi sunmayı kendine misyon edinmiştir.
Codit Teknoloji, standartları belirleyen ve keşfederek ilerleyen bir küresel oyuncu olmayı kendine vizyon belirlemiştir.

İLKELERİMİZ

 • 1
  Gelişme göstererek sürekli büyümek

 • 2
  Sektördeki yenilikleri müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre optimize etmek

 • 3
  Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre en uygun hizmeti maksimum verimlilik ilkesi ile sunmak

 • 4
  Kaliteli hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak