Veri Barındırma

Veritabanı Barındırma

Gelişen kullanıcı etkileşimli, dinamik altyapıların vazgeçilmezi olan veritabanı servisleri ile ilgili barındırma ihtiyaçlarınızı, yönetilen servislerimiz üzerinden karşılıyoruz.

YARARLARI: MySQL ( MariaDB ), MSSQL, PostgreSQL ve servislerin ihtiyacınıza uygun sürüm seçimleri ile özellikle Big Data barındıran ve/veya performans ihtiyacı olan veritabanları için optimize edilmiş çözümler üretiyoruz.

Entegre Taşıma Mekanizması: Veritabanınızı Codit Veritabanı Barındırma servislerine taşımanız için geliştirdiğimiz Entegre Taşıma Mekanizması sayesinde, mevcut lokasyonunuz da barındırdığınız veritabanınız, uzman ekibimiz kontrolünde Cloud altyapımıza taşınır.

-uygulama barındırma: Uygulama Barındırma hizmetimiz ile, güvenlik ve performans ihtiyacı bulunan uygulamalarınızı Cloud ortamımızda barındırabilirsiniz.

Yararları: Cloud erişilebilirlik kolaylığı ve yüksek donanım kapasitesi sayesinde, her noktadan uygulamanıza erişebilir, olası darboğaz problemlerinin ve donanım yetersizlik problemlerinin önüne geçmiş olursunuz.

Finansal Veri Barındırma

İşletmelerin en hassas verileri olan Finansal Verilerini, tamamen dış dünyadan izole edilmiş ve SSL VPN ile desteklediğimiz güvenlik katmanı ile erişilebilir hale getiriyoruz.

Yararları:  Storage ortamında, donanımsal olarak yedeklilik sağlarken, Felaket Kurtarma senaryolarımız ile opsiyonel olarak olası felaket anında verilerin ulaşılabilirliğini garanti ediyoruz.

Finansal Veri Barındırma hizmetimizi ayrıca, işletmeniz için hassas olan verileri depolamak içinde kullanabilirsiniz.